لوگو

شرکت های بزرگ دولتی

شرکت های بزرگ دولتی


شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

تاریخچه شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

در سال 1383 به منظور ایجاد انسجام تشکیلاتی، کاهش تصدی‌ها و تقویت امور راهبردی مدیریت حمل و نقل کشور و با هدف مدیریت متمرکز در زمینه زیر ساخت‌های حمل ونقل، به استناد ماده 4 قانون برنامه سوم توسعه، شرکت مادر تخصصی ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با پیشنهاد وزارت راه و ترابری و مصوبه جلسه هیأت وزیران تأسیس شد. این شرکت با تجمیع سه معاونت وزارتی شامل: معاونت ساخت و توسعه راه ها، معاونت ساخت و توسعه راه‌ آهن، معاونت ساخت و توسعه بنادر و فرودگاه‌ها و همچنین اداره کل ساختمان‌ آزادراه ها و شرکت تأمین ماشین آلات شکل گرفت تا برنامه ریزی، طراحی و ایجاد زیربناهای حمل ونقل کشور در یک مجموعه واحد انجام شود.
طراحی پورتال شرکت ساخت و زیربناهای حمل و نقل کشور توسط شرکت پرتال ساز سیگما که دارای گواهینامه امنیت نرم افزار میباشد طراحی شده است.

شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور

آدرس: تهران،بزرگراه مدرس شمال،خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)،خیابان شهید فرید افشار،تقاطع بلوار آرش غربی،پلاک 3
وب سایت: https://cdtic.ir
تلفن تماس:02126400318
 
کلمات کليدي
پورتال شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور, پورتال ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور, پورتال توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور, شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور, سایت شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور, طراحی پورتال, شرکت طراحی پرتال, طراحی پورتال سازمانی, طراحی پرتال سازمانی