اخبار
1395/7/18 يكشنبه
رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در تولید و پشتیبانی نرم افزار
سیگما در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در رشته تولید و پشتیبانی نرم افزار موفق به کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک شد.
شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در عرضه تولید نرم افزار پورتال میباشد که در راستای رضایت و تکریم مشتری تواست با تلاش و کوشش نیروهای متخصص و توانای خود و همچنین حمایت همیشگی مشتریان عزیز، در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در دسته تولید و پشتیبانی نرم افزار موفق به کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک شود

 با دریافت این گرید، سیگما میتواند بصورت نامحدود در تمامی مناقصات و مزایده های دولتی شرکت کند و محدودیتی در سقف قراردادها با شرکتها و سازمانها نداشته باشد. ما این موفقیت را مدیون اهمیت به آرمان های سازمانی سیگما، پشتکار کارکنان و رویکرد مشتری مدارنه میدانیم و این موفقیت را به خانواده بزرگ سیگما تبریک میگوییم.

گفتنی ست یکی از موارد مورد نیاز برای بررسی و اخذ رتبه 1 بررسی رضایت مشتریان از خدمات سیگما بوده است که دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک با بررسی رضایت مشتریان به شیوه های مختلف و تبدیل به میزان سنجش کیفی رای به دارا بودن سیگما به میزان لازم رضایتمندی مشتری داد. امیدواریم با تلاش بیشتر و توفیق خداوند منان، میزان رضایتمندی مشتریان را بهبود بخشیم و الگویی مناسب برای دیگر شرکتهای ایرانی در راستای تحقق و اجرای مشتری مداری در ایران باشیم.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به شرکت سیگما می باشد.