شرکت های بزرگ دولتی

شرکت های بزرگ دولتی

شرکت گاز استان فارس

49
شرکت گاز استان فارس

تاریخچه و حوزه فعالیت شرکت

شرکت گاز استان فارس در اسفند ماه سال 1377 تشکیل گردید و قبل از آن به صورت منطقه 5 گازرسانی از سال 1342 فعالیت داشته است.
نظر به گازرسانی از پالایشگاه گازی بیدبلند به مجتمع پتروشیمی شیراز، شهر شیراز یکی از اولین شهرهای گازرسانی شده در ایران بوده است، همچنین روستای گویم اولین روستای گازرسانی شده در سطح کشور در سال1344 می باشد.
استان فارس دارای 102 شهر می باشد که 79شهر آن برخوردار از گاز بوده و به همراه 4 ناحیه در سطح شهر شیراز در مجموع 82 ناحیه برخوردار از گاز دارد.
همچنین در حال حاضر تعداد 751 روستا درسطح استان از نعمت گاز بهره مند بوده و تعداد مشترکین گاز استان 1098726 مشترک می باشد.
مساحت استان 5/7 درصد مساحت کل کشور را در برگرفته و جمعیت آن بالغ بر 4596658 نفر می باشد.
این شرکت وظیفه اجرای پروژه ها و ارائه خدمات گازرسانی شامل برنامه ریزی، طراحی و اجرای شبکه ، خطوط تغذیه، خطوط انتقال، نصب انشعاب، تدارک و پشتیبانی بهره‌برداری و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان در سطح شهرها، روستاها و صنایع استان را به عهده دارد.
طراحی پورتال سازمانی شرکت ملی گاز استان فارس توسط شرکت طراحی پورتال سازمانی سیگما پیاده سازی شده است

شرکت گاز استان فارس

آدرس : شیراز، بولوار استقلال، جنب پارک کودک، ساختمان مرکزی شرکت گاز استان فارس
وب سایت: http://nigc-fars.ir
تلفن: 38110000- 071 
فکس: 38209000 - 071
 
کلمات کليدي
پورتال شرکت گاز استان فارس, پورتال گاز استان فارس, شرکت گاز استان فارس, سایت شرکت گاز استان فارس, وب سایت شرکت گاز استان فارس, سایت شرکت ملی گاز استان فارس, پورتال سازمانی, پرتال سازمانی, شرکت طراحی پورتال
 
امتیاز دهی
 
 

شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پورتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات و سرویس های رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمان ها و شرکت ها می باشد

2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.