شرکت های بزرگ دولتی

شرکت های بزرگ دولتی


شرکت گاز استان هرمزگان


درباره شرکت گاز استان هرمزگان 

شرکت گاز استان هرمزگان یکی از شرکت های فعال در عرصه  گازرسانی ( توزیع و فروش گاز) و یکی از سه شرکت وابسته به شرکت ملی گاز ایران در سطح استان هرمزگان می باشد.
این شرکت در سال 1387 با استناد مصوبه هیئت محترم وزیران با شناسه ملی 108800123869 و شماره ثبت9617 با هدف ارائه خدمات گازرسانی مطلوب و بهینه به استان در جهت اجرا و توسعه شبکه های  گازرسانی و بهره مندی  هر چه بهتر صنایع و مردم شریف استان هرمزگان از این نعمت خدادادی، با هدف جایگزین کردن این سوخت پاک و مناسب با سایر سوخت های آلاینده و فسیلی در بندرعباس شروع به فعالیت نمود.
در حال حاضر حوزه های تامین گاز طبیعی استان هرمزگان، پالایشگاه گاز سرخون واقع در شمال بندر عباس و همچنین پالایشگاه گاز گورزین واقع در جزیره قشم و انشعابات از خط هفتم سراسری(خط لوله صلح) می باشد.
شرکت گاز استان هرمزگان با راه اندازی 6 ناحیه گاز در شهر های ( قشم، بستک، حاجی آباد، بندر خمیر، بندر عباس و کیش) درصدد است در راستای مسئولیت های اجتماعی در آینده ای نزدیک با اجرای شبکه های داخلی شهرستان های پارسیان و رودان غربی ترین نقطه استان تا شرقی ترین نقطه استان هرمزگان را از نعمت گاز طبیعی بهره مند سازد.
طراحی پورتال شرکت گاز استان هرمزگان توسط پرتال ساز سیگما انجام شده است این پروژه در واقع یک پورتال خبری و اطلاع رسانی می باشد. در نوع از پرتال ها امکانات و قابلیت های زیاد و همچنین انعطاف پذیری از دیگر مواردی می باشد که در این نوع از پرتال ها باید رعایت شود.

شرکت گاز استان هرمزگان

نشانی: استان هرمزگان، بندرعباس، بولوار دانشگاه، خیابان گاز، شهرک فجر، ساختمان مرکزی شرکت گاز استان هرمزگان
وب سایت: http://nigc-hpgc.ir
تلفن شرکت گاز استان هرمزگان: 076-32197201
کلمات کليدي
پورتال شرکت گاز استان هرمزگان, پورتال گاز استان هرمزگان, پورتال گاز هرمزگان, شرکت گاز استان هرمزگان, سایت شرکت گاز استان هرمزگان, شرکت طراحی پورتال, طراحی پورتال, طراحی پرتال
 
امتیاز دهی
 
 

شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات و سرویس های رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمان ها و شرکت ها می باشد

2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.