لوگو

سایر

سایر

سامانه اعتبارسنجی Mycredit

درباره سامانه اعتبار من

شرکت دانش بنيان توسعه زيرساخت های فناوری اطلاعات سيگما با 15 سال سابقه فعاليت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دارنده رتبه 1 شورای عالي انفورماتيک در حوزه توليد و پشتيباني نرم‌افزارهای سفارش مشتری و رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در حوزه مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات، در سال 1397، سامانه MyCredit يا سام (سامانه اعتبار من) را جهت ارائه گزارشات و امتيازهای رتبه بندی اعتباری افراد حقيقی و حقوقی بر اساس پايگاه داده شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ايران با 35 ميليون رکورد، راه اندازی نموده است.
اين سامانه اطلاعات گزارشات و امتيازهای رتبه‌ بندی را از طريق کانال‌های مختلف مانند وب سايت، وب سرويس، اپليکيشن موبايل، پنل وبی و غيره به ذينفعان مختلف ارائه مي دهد.
باتوجه به اينکه امروزه رتبه بندی اعتباری يکي از ارکان ارائه تسهيلات مالی و غیرمالی به مشتریان حقیقی و حقوقی بنگاه های اقتصادی مي باشد سامانه MyCredit (اعتبار من) در اين خصوص کمک به سزايی خواهد نمود.
به منظور دریافت گزاش اعتباری اشخاص حقیقی و حقوقی تنها کافیست به بخش های مورد نظر که لینک های آنها در صفحه اصلی سایت میباشد مراجعه نموده و با تکمیل نمودن اطلاعات که شامل کد ملی و شماره تماس فرد میباشد اقدام به دریافت گزارش نموده. همچین لازم به ذکر است مبلغ دریافتی برای هر گزارش 10246 تومان میباشد که میتوان پس از مشاهده گزارش آنرا را در قالب فایل pdf دانلود نمود.
پورتال سامانه اعتبارسنجی MyCredit با استفاده از سیستم پورتال سیگما طراحی شده است که ضریب امنیت بالا از مزایای بارز این سامانه می باشد

سامانه اعتبار من

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی، نبش کوچه دوم، پلاک 1839، طبقه 5
وب سایت: https://www.mycredit.ir
شماره تماس : 02188001185
کلمات کليدي
سامانه اعتبارسنجی, اعتبارسنجی, رتبه اعتباری, امتیاز اعتباری, شناسنامه اعتباری, طراحی پورتال سازمانی, طراحی پرتال سازمانی