لوگو

بانک ها و شرکت های وابسته


شرکت خدمات انفورماتیکدرباره شرکت خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک در راستای سیاست های نهاد ارشد به منظور ایجاد و راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی کشور در سال 1372 بعنوان بازوی اجرائی تاسیس گردید.
در همین راستا و به منظور انجام این ماموریت خطیر ملی، این شرکت از بدو پیدایش برنامه ریزی لازم برای ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و تشکیل مراکز تامین نیازهای اجرائی اقدام نمود.
زیرساخت های موجود شرکت در طی دو دهه گذشته با به روزترین تکنولوژی های موجود جهان در زمینه های بانکداری الکترونیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات، مراکز کامپیوترهای بزرگ (MainFrame)، شبکه مخابراتی اختصاصی VSAT، راهبری سیستمهای بزرگ و چند سکوئی با قابلیت Online/ Realtime تشکیل و توسعه یافته است.
دانش فنی و تجربه تخصصی بیش از 25 سال، این شرکت را در زمره بزرگترین شرکت های فعال در این حوزه در سطح منطقه و جهان قرار داده است.
این شرکت در طی سال های گذشته و با توجه به سیاست های چابک سازی ماموریت های اجرائی و تخصصی خود و بنابر نیازهای جامعه بانکی کشور اقدام به تاسیس شرکت های تخصصی در حوزه های مختلف نموده است که با مراجعه به سایت شرکت های تابعه می توانید از کمیت و کیفیت فعالیت های آنها آگاهی بیشتری کسب نمائید. سیستم های الکترونیکی پیاده سازی شده به درخواست شرکت خدمات انفورماتیک از جمله آیویکند (iweekend)

طراحی پورتال سازمانی شرکت خدمات انفورماتیک توسط شرکت طراحی پورتال سیگما بزرگترین تولید کننده نرم افزار پرتال ساز در ایران ایجاد شده است

سامانه متقاضیان استخدام، سهامداران باشگاه مشتریان، مناقصات

طراحی سیستم سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک

در این سیستم اطلاعات مربوط به سهامداری که به سیستم لاگین کرده است، از بانک اطلاعاتی جستجو و نمایش داده می شود.
در صورت ویرایش اطلاعات توسط سهامدار، تا زمانی که اطلاعات جدید توسط مدیریت تایید نشده باشند، به عنوان اطلاعات موقت ذخیره می شوند و در صورت تایید اطلاعات توسط مدیر، اطلاعات اصلی با اطلاعات جدید مقدار دهی می شوند.

طراحی باشگاه مشتریان شرکت خدمات انفورماتیک

عملکرد سیستم به این صورت است که ابتدا کاربران باشگاه (کارمندان بانک ها) بعد از تعریف نام کاربری و رمز عبور توسط ادمین سیستم، به صفحه ورود کاربران رجوع نموده و بعد از لاگین به پنل کاربری خود منتقل می شوند.
البته کاربران بعد از اولین لاگین در سایت به صفحه تکمیل اطلاعات شخصی خود ارجاع داده می شوند تا پروفایل خود را تکمیل کنند.
سپس کاربر با انتخاب یکی از موارد موجود در کارتابل خود، به صفحه مربوط به آن ارجاع داده می شود. کاربر می تواند با انتخاب نظرسنجی به صفحه نظرسنجی رفته و با پر کردن فیلدها نظر خود را در مورد خدمات بانک ثبت کند.

شرکت خدمات انفورماتیک

دفتر مرکزی:

تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان شاه نظری، خیابان مددکاران، تقاطع خواجوی، شماره 6، ساختمان مرجان.
تلفن: 27370
فاکس: 22221022 و 79-27377274
کد پستی:1545654311
صندوق پستی: 15875/4953
وب سایت: http://isc.co.ir
پست الکترونیک: Info@isc.co.ir

ارتباط با واحد سهام شرکت:
تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان شاه نظری، خیابان مددکاران، تقاطع خواجوی، شماره 6، ساختمان مرجان.
تلفن : 27377185
تلفن گویا : 8-27377265
فاکس : 22267967
کدپستی : 1545654311
 
کلمات کليدي
پورتال خدمات انفورماتیک, پورتال خدمات انفورماتیک ایران, شرکت خدمات انفورماتیک, سایت شرکت خدمات انفورماتیک, پورتال, پرتال, پورتال سازمانی, پرتال سازمانی, شرکت طراحی پورتال
لوگو فوتر

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1399© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت دانش بنیان سیگما میباشد.