شرکت های بزرگ خصوصی


سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر)

درباره هما

هواپیمایی ایران ایرانین ایرویز در اردیبهشت ماه سال 1325 تاسیس گردید و اولین خدمات مسافرت هوایی خود را در مسیر تهران به مشهد مقدس و پس از جنگ جهانی دوم آغاز نمود.
درطول 17 سال (از سال1324 تا 1341) و به تدریج با دارا بودن تنها چند پرواز بین المللی به مهمترین خط هوایی داخلی تبدیل شد.
در سال 1333 خط هوایی خصوصی دیگری تحت عنوان پرشین ایرویزیا پارس تاسیس گردید.
در ابتدا، خط هوایی پرشین ایرویز فقط وظیفه ی حمل باربه اروپا را به عهده داشت.
وضعیت جغرافیایی کشور ایران و گسترش وسیع آن، دور بودن مراکز نسبتاً پرجمعیت از یکدیگر، کمبود وسیله ی نقلیه اعم از جاده ای و ریلی، لزوم ارتباط سریع و مطمئن سازمان های علمی و دولتی و از همه مهمتر نبود یک شبکه منظم با قابلیت های بالا در راستای احیای حقوق متقابل هوایی با سایر کشورها و همچنین تامین رفاه و آسایش بیشتر ملت ایران، همه و همه شرایطی را فراهم سا خت تا هیات وزیران در تاریخ بیست و یکم بهمن سال 1340 ، پیشنهاد وزیر راه را مبنی بر تاسیس یک شرکت هواپیمایی متعلق به ملت، به تصویب برساند.
در پی اتخاذ این تصمیم شرکت هواپیمایی ملی ایران در تاریخ پنجم اسفند ماه سال 1340 با ادغام دو شرکت هواپیمایی ایرانین ایرویز و پرشین ایرویز و ایجاد خط هوایی جدیدی بانام هواپیمایی ملی ایران با علامت اختصاری و سمبل هما تاسیس شد و از فروردین ماه سال 1341 فعالیت های خود را آغاز نمود.
از جمله اهداف اولیه ی تاسیس هما ، پوشش احتیاجات حمل و نقل هوایی داخل کشور همراه با رعایت بیشتر اصول ایمنی پروازی و برقراری سرویس های حمل و نقل هوایی با کشورهای هم جوار و دور دست ، ضمن مراعات همزمان قرارداد های متقابل مبانی تجاری و مصالح کشوربود.
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران حدود نیم قرن است که به عنوان بازویی توانمند در اختیار مردم ایران بوده و می کوشد تا با جابجایی مسافر، بار صادراتی و وارداتی و پست در شبکه داخلی و بین المللی به نحو مطلوب انجام وظیفه نماید.
برای یک شرکت هواپیمایی که پرچم ملی را به دوش می کشد، افتخاری بالاتر از این نیست که همواره در خدمت مردمی باشد که موجودیت خود را مدیون همراهی و مساعدت آنان می داند.
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " 55 سال سابقه فعالیت دارد و در این مدت میلیون ها مسافر ایرانی و خارجی را از طریق صدها پرواز ایمن به مقصد رسانده است .
با اتکا به چنین کارنامه ای هما قصد دارد مسیر توسعه را با کارایی مناسب ادامه دهد.
طراحی پورتال سازمانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر - هما) توسط نرم افزار پورتال ساز سیگما ، طراحی پورتال سازمانی سیگما یکی از قوی ترین و معتبرترین سایت های طراحی پورتال است

سیستم برنامه پرواز

شامل بانک اطلاعاتی از وضعیت پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما می باشد. در این سیستم کاربر می تواند براساس اطلاعات پرواز از جمله تاریخ حرکت، تاریخ بازگشت، مبدا و مقصد و سایر فیلدهای پرواز، اطلاعات پروازهای خود را جستجو و مشاهده نماید.
همچنین در این بانک اطلاعاتی وضعیت پروازها و جدول فصلی پرواز نیز قابل مشاهده می باشد.

هواپیمایی هما

تلفن: 466222 
نمابر: 46628224
سامانه پیام کوتاه هما: 30007632
وب سایت: http://www.iranair.com
پست الکترونیک: Pr@iranair.com
نشانی: تهران - بلوار فرودگاه -ادارات مرکزی هما-روابط عمومی صندوق پستی 775-13185
کلمات کليدي
پورتال ایران ایر, پورتال هما, سایت هما هواپیمایی, وب سایت هما, سایت ایران ایر, پرتال سازمانی سیگما, پورتال, پورتال سازمانی, پرتال سازمانی

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1399© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت دانش بنیان سیگما میباشد.