لوگو

درباره سیگما

درباره سیگما

رتبه 1 شورای عالی انفورماتیک در تولید و پشتیبانی نرم افزار

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما به عنوان یکی از شرکت های پیشگام در عرضه تولید نرم افزار پورتال میباشد که در راستای رضایت و تکریم مشتری تواست با تلاش و کوشش نیروهای متخصص و توانای خود و همچنین حمایت همیشگی مشتریان عزیز، در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در دسته تولید و پشتیبانی نرم افزار موفق به کسب رتبه یک شورای عالی انفورماتیک شود

 با دریافت این گرید، سیگما میتواند بصورت نامحدود در تمامی مناقصات و مزایده های دولتی شرکت کند و محدودیتی در سقف قراردادها با شرکتها و سازمانها نداشته باشد. ما این موفقیت را مدیون اهمیت به آرمان های سازمانی سیگما، پشتکار کارکنان و رویکرد مشتری مدارنه میدانیم و این موفقیت را به خانواده بزرگ سیگما تبریک میگوییم.

گفتنی ست یکی از موارد مورد نیاز برای بررسی و اخذ رتبه 1 بررسی رضایت مشتریان از خدمات سیگما بوده است که دبیرخانه شورای عالی انفورماتیک با بررسی رضایت مشتریان به شیوه های مختلف و تبدیل به میزان سنجش کیفی رای به دارا بودن سیگما به میزان لازم رضایتمندی مشتری داد. امیدواریم با تلاش بیشتر و توفیق خداوند منان، میزان رضایتمندی مشتریان را بهبود بخشیم و الگویی مناسب برای دیگر شرکتهای ایرانی در راستای تحقق و اجرای مشتری مداری در ایران باشیم.

لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.