سایر

سایر

موسسه خیریه نور فدک

درباره موسسه خیریه نور فدک

هدفمان یاری رساندن به کودکان دردمندی بود که در گوشه کنار شهر می دیدیم.کودکان بیمار،کودکان کار،کودکان بی سرپرست،کودکانی که ما وشما را فرا می خواندند تا دستانشان را بگیریم.
در پرسه زدن هایمان بارها از بیمارستان ها رانده شدیم، بارها از ما استقبال شد، بارها با درهای بسته مواجه شدیم، بارها درها برویمان باز شد؛ و ما همواره، با پشتیبانی شما راه را ادامه دادیم.  
ما کار خود را با تمرکز بر کودکان با بیماری های خاص شروع کردیم اما دیری نگذشت که دریافتیم این به تنهایی کافی نیست .پس بر دامنه کوشش خود افزودیم و آغوش مان را بر تمامی کودکانی گشودیم که به دلیلی لبخندی بر لب نداشتند، کودکان بیمار نیازمند،کودمان با بیماری های خاص،کودکان کارو خانواده های نیازمند ایشان،کودکان آسیب دیده در سوانح طبیعی،کودکانی که به دلیل فقر از حق ادامه تحصیل محرومند.
گام های نخستین را برداشته بودیم و با کمک خیرین و پس از رایزنی های طولانی با بیمارستان، رنگ آمیزی و تجهیز بخش کودکان سرطلانی و بیماری های خاص بیمارستان مفید انجام شد که در واقع اولین پروژه ی بزرگ ریشه ها محسوب می شود و ایده ی اتاق بازی از همان جا شکل گرفت.
تصمیم گرفتیم دامنه ی مخاطبان خود را افزایش دهیم و این گونه اولین بازارچه ی خیریه را در فضایی  کوچک برگزار کردیم و با همراهی و استقبال شما روبه رو شدیم.
و شما بودید وحضور گرم شما بود و همین عشق وامید باعث شد هدفهای ما تحقق یابدو  ریشه ها پا بگیرد و بماند. 
اکنون ما برای تمام کودکان بیمار به خصوص کودکان با بیماریهای خاص ، کودکان کار و خانواده های نیازمند این گروه از کودکان فعالیت می کنیم. امداد به کودکان در سوانح طبیعی، و همچنین حمایت ازادامه تحصیل نوجوانانی که کودکان دیروز خانواده ریشه ها هستنداز جمله سایر فعالیت های ماست.
طراحی وب سایت و پورتال موسسه خیریه نور فدک جزو پروژه های خیریه مجموعه سیگما می باشد

موسسه خیریه نور فدک

دفتر مرکزی: تهران ، خ شریعتی ، بالاتر از یخچال ، پشت پارك کودك ، كوچه غنچه ، پ4
شعبه: زاهدان ، بلوار جانبازان ، جانبازان 19 ، خیریه نور فدک
وب سایت: http://noorfadak.ir
021-88001185 , 054-33437721
 
کلمات کليدي
موسسه خیریه, موسسه خیریه نور فدک, نور فدک, طراحی پورتال, طراحی پورتال سازمانی
 
امتیاز دهی
 
 

شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات و سرویس های رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمان ها و شرکت ها می باشد

2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.