سایر

سایر

فروشگاه اینترنتی ایران کار لوکس

درباره ایران کار لوکس

 توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌کند.
امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌بینند. ویژگی‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‌های روزانه بسیار گرانبهاتر شده است.
همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتاً طولانی در فعالیت‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.
هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و ناکارآمد زندگی، هوشمندانه‌تر و امروزی‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‌تر مانند خرید کردن دارند.
فروشگاه اینترنتی ایران کار لوکس عرض کننده لوازم و تجهیزات جانبی و لوکس خودرو با استفاده از سیستم پورتال ساز و فروشگاه ساز سیگما طراحی شده است

ایران کار لوکس

وب سایت: https://www.irancarlux.com
021-33879664
021-33876975
021-33879672
 
کلمات کليدي
طراحی فروشگاه اینترنتی, طراحی پورتال سازمانی, فروشگاه لوازم خودرو, فروشگاه لوازم جانبی, طراحی پورتال, شرکت طراحی پورتال
 
امتیاز دهی
 
 

شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات و سرویس های رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG)، رتبه بندی اعتباری و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمان ها و شرکت ها می باشد

2019© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.