لوگو

اخبار

اخبار

حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه بیستمین اجلاس فناوری رسانه

1402/10/10 یکشنبه
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه بیستمین اجلاس فناوری رسانه که از تاریخ ۱۱-۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ در محل مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار می‌گردد، حضور به هم خواهد رسانید.در این نمایشگاه محصولات و خدمات مرتبط شرکت سیگما با موضوع نمایشگاه شامل پورتال سازمانی، برنامه‌ساز، خدمات ابری و خدمات تخصصی امنیت فناوری اطلاعات ارایه می‌گردد.
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه بیستمین اجلاس فناوری رسانه که از تاریخ ۱۱-۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ در محل مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار می‌گردد، حضور به هم خواهد رسانید.در این نمایشگاه محصولات و خدمات مرتبط شرکت سیگما با موضوع نمایشگاه شامل پورتال سازمانی، برنامه‌ساز، خدمات ابری و خدمات امنیت اطلاعات به صورت تخصصی ارایه می‌گردد.

در این اجلاس علاوه بر تبادل اطلاعات در خصوص فناوری‌های رسانه بین اساتید مطرح، آخرین دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط با حوزه رسانه ملی ارایه خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.