لوگو سیگما

اخبار

اخبار

حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در کنفرانس زیرساخت شبکه ملی اطلاعات
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه کنفرانس زیرساخت شبکه ملی اطلاعات که در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید، حضور به هم رسانید
1402/5/30 دوشنبه
مشارکت شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان حوزه رسانه و روابط عمومی
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان حوزه رسانه و روابط عمومی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی که در آستانه روز خبرنگار (۱۷ مرداد) در تاریخ 16 مرداد 1402 در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، حضور یافت و به ارایه دستاوردهای خود در حوزه پورتال‌های سازمانی، خدمات ابری و خدمات مشاوره و امنیت پرداخت.
1402/5/16 دوشنبه
مشارکت شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه رونمایی از محصولات فناور شرکت‌های عضو پارک فاوا
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه رونمایی از محصولات فناور شرکت‌های عضو پارک فاوا که در روز 10 مرداد 1402 در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید، حضور به هم رسانید. در این نمایشگاه شرکت سیگما از قابلیت‌های جدید ابرعمومی و پورتال خود رونمایی کرد.
1402/5/10 سه‌شنبه
مشارکت شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه دستاوردهای ایرانی حوزه فناوری اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای عضو اکو
شرکت دانش‌بنیان سیگما به عنوان تنها شرکت تولید کننده نرم افزارهای پورتال سازمانی حاضر در این اجلاس که در روزهای 21 و 22 تیر 1402 در هتل اسپیناس پالاس برگزار میگردد، حضور یافته است .
1402/4/21 چهارشنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (۱۴۰۲)
شرکت سیگما در اولین سال پس از اتمام کرونا در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بیست و ششم حضور یافت.
1402/4/4 یکشنبه
راه‌اندازی پورتال صندوق ضمانت صادرات ایران
پورتال جدید صندوق ضمانت صادرات ایران با استفاده از نرم‌افزار پورتال جامع سیگما راه‌اندازی شد.
1402/3/17 چهارشنبه
راه‌اندازی پورتال جدید هلدینگ بهسازان فردا
پورتال جدید هلدینگ بهسازان فردا که هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات برترین بانک کشور (ملت) به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی می‌باشد، با استفاده از نرم‌افزار پورتال جامع سیگما راه‌اندازی شد.
1401/12/8 دوشنبه
راه‌اندازی پورتال جدید بانک آینده
پورتال جدید بانک آینده یکی از پیشروترین بانک‌های کشور در ارایه خدمات نوآورانه، با استفاده از نرم‌افزار پورتال جامع سیگما راه‌اندازی شد.
1401/11/24 دوشنبه
راه‌اندازی پورتال جدید مرکز اطلاعات مالی
پورتال مرکز اطلاعات مالی- وزارت امور اقتصادی و دارایی، به عنوان نهاد محوری مبارزه با پولشویی توسط شرکت سیگما راه‌اندازی شد.
1401/8/19 پنجشنبه
راه‌اندازی پورتال جدید سازمان امور دانشجویان
پورتال سازمان امور دانشجویان که از سازمان‌های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد، با استفاده از پورتال جامع سیگما راه‌اندازی شد.
1401/7/26 سه‌شنبه
دریافت گواهی ارزیابی سطح فناوری برتر (A) از پارک فناوری اطلاعات
شرکت سیگما موفق شد در ارزیابی‌های فنی پارک فناوری اطلاعات از سازمان‌هایی تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سطح فناوری برتر (A) را در حوزه دو محصول دانش بنیان خود (پورتال سیگما وابر عمومی سیگما) دریافت نماید.
1401/6/1 سه‌شنبه
معرفی سازمان ملی استاندارد ایران بعنوان یکی از 5 دستگاه برتر دولتی در حوزه پورتال های سازمانی و ارائه خدمات الکترونیک در سال 1401
سازمان ملی استاندارد ایران در دور نهم ارزیابی پایش کیفیت خدمات الکترونیکی، درگاه ها و پورتال های دستگاه های اجرایی کشور، به عنوان یکی از ۵ دستگاه برتر کشور در میان ۱۷۰ دستگاه شرکت کننده در دور نهم در سال 1401 معرفی گردید.
1401/5/5 چهارشنبه
12345678910>>>
نسخه قابل چاپ
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.