لوگو

اخبار

اخبار

پيام شركت سيگما به مناسبت آغاز سال 89

1389/1/16 دوشنبه
سال 89، بايد سال تلاش در جهت تقويت جدي شركت هاي موفق بخش خصوصي در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات و الكترونيك و اپتيك و مخابرات باشد.

شرکت دانش بنیان سیگما از پیشگامان سامانه تحت وب و میز خدمت الکترونیکی با امنیت سایبری بالا در حوزه دولت الکترونیک و تحول دیجیتال، بعنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان طراحی پورتال سازمانی با موتور برنامه ساز و فرم ساز قدرتمند، بمناسبت آغاز سال 89 پیام نوروزی خود را به مخاطبین خود میرساند. در سال 89 بايد سال تلاش در جهت تقويت جدي شركت هاي موفق بخش خصوصي در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات و الكترونيك و اپتيك و مخابرات باشد. در حال حاضر در دنيا غول هاي بسيار بزرگي در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات و الكترونيك و مخابرات و اپتيك ايجاد شده اند، شركت هايي كه داراي تعداد بسيار زيادي پرسنل بين 20 تا 60 هزار نفر نيروي متخصص هستند و در حوزه هاي مختلف زير فعال هستند:

  1- صنعت توليد قطعات الكترونيك
  2- صنعت توليد قطعات ميكرو الكترونيك و چيپ ها و حافظه ها
  3- صنعت توليد وسايل الكترونيكي
  4- صنعت توليد تجهيزات مخابراتي ثابت
  5- صنعت توليد تجهيزات مخابراتي تلنفن همراه
  6- صنعت توليد تجهيزات ماهواره اي
  7- صنعت توليد تجهيزات ارتباطات بي سيم و آنتن ها
  8- صنعت توليد نرم افزارهاي زيرساختي
  9- صنعت توليد نرم افزارهاي سازماني
  10- صنعت توليد نرم افزارهاي كاربردي
  11- صنعت توليد تجهيزات اپتيك
  12- صنعت توليد عدسي هاي اپتيك
  
كشور ما بايد به سمتي حركت نمايد كه ظرف مدت كوتاهي بتواند در هر يك از حوزه هاي فوق حداقل2 الي 3 شركت بسيار قدرتمند و توانمند با حداقل 2تا 5هزار نيرو در اختيار داشته باشد و بايد تلاش شود تا با حمايت ها و سرمايه گذاري هاي سنگين اين موضوع تحقق يابد.
براي مثال اگر تنها به واحد فناوري اطلاعات  شركت www.raytheon.com توجه كنيم 8500 نفر كارمند مشغول به كار هستند.

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.