لوگو

اخبار

اخبار

ارتقاء رتبه انفورماتيک شركت سيگما به 4

1387/7/5 جمعه
هفته گذشته شركت سيگما موفق به دريافت رتبه 4 از شوراي عالي انفورماتيك كشور گرديد.

بر اين اساس شركت دانش بنیان سیگما مي تواند قراردادهايي را در حوزه اجرای خدمات، مدیریت، نظارت و مشاوره فناوری اطلاعات تا سقف يك ميليارد تومان منعقد سازد.

همچنين در هفته گذشته پس از اجراي موفقيت آميز پروژه X-Security در شركت سيگما و پايان آن، كه از دو سال قبل با هدف توليد و طراحی پورتال سازمانی و نرم افزارهاي قابل اطمينان آغاز شده بود، شركت سيگما پروژه جديدي تحت نام NG-Security را در شركت آغاز نمود. ابعاد اين پروژه در سطح ساختمان ها (سايت ستارخان، سايت مطهري، دفتر مركزي)، شركاي تجاري، افراد، شبكه ها، تجهيزات مخابراتي و الكترونيكي، چرخه توليد نرم افزار از طراحي تا تست، فرآيندهاي نگهداري و پشتيباني، ابزارهاي مورد استفاده در فرآيند توليد نرم افزار و تست آن، مولفه هاي مورد استفاده، سياست هاي اجرايي، سياست هاي مديريتي و ... مي باشد كه در دو فاز اجراي آن برنامه ريزي شده است، فاز اول آن تا پايان سال 87 و فاز دوم آن تا نيمه اول سال 88 به پايان خواهد رسيد و نتيجه آن محصولات قابل اطمينان تر براي مشتريان گرامي شركت مي باشد


نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.