لوگو

اخبار

اخبار

سیگما در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران حضور یافت

1398/8/28 سه‌شنبه
پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران که از 28 آبان ماه در تهران برگزار شد، با حضور شرکت دانش بنیان سیگما همراه بود.
شرکت نرم افزاری سیگما بعنوان یکی از بزرگترین شرکتهای ارائه دهنده خدمات مشاوره فناوری اطلاعات، در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران میزبان متخصصان و علاقه مندان صنعت بانکی و پرداخت کشور بود. این نمایشگاه به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی تهران در بوستان گفتگو با هدف معرفی آخرین فناوری ها و دستاوردهای حوزه صنعت بانکی، فناوری و فین تک برگزار شد و در 28 آبان ماه خاتمه یافت.

نمایشگاه تراکنش ایران با محوریت بانکداری هوشمند، امنیت و تحول دیجیتال در صنعت پرداخت در سه سالن با حضور بانک ها و ده ها شرکت فعال در حوزه فین تک و شهر هوشمند برگزار شد و شرکت سیگما بعنوان یکی از پیشگامان توسعه زیرساخت های صنعت فناوری اطلاعات کشور، جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را (رایانش ابری، سامانه اعتبارسنجی و پورتال تحت وب سازمانی ) در معرض نمایش گذاشت.

برگزاری نشست ها و سمینارهای تخصصی توسط متخصصین و مدیران ارشد صنعت بانکداری و همچنین تشکیل کارگاه های معرفی محصولات فین تک، از ویژگی های بارز نمایشگاه تراکنش ایران بود تا علاقه مندان بتوانند شناخت عمیق تری از روندهای تکنولوژی در عرصه فین تک و بانکداری هوشمند داشته باشند.

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.