لوگو

اخبار

اخبار

راه اندازی سرویس ابری Defacement Detection با قابلیت اعلان Deface از طریق پیامک و ایمیل

1403/2/10 دوشنبه
شرکت سیگما با تجربه 20 ساله در زمینه خدمات امنیت سایبری اقدام به ارائه سرویس ابری Defacement Detection برای سازمان ها و کسب و کارها می نماید.
در حملات Web Defacement کاهش زمان تشخیص در مدیریت اثرات جانبی نزد افکار عمومی و کمینه کردن زمان نمایش صفحات غیرمجاز در زمان حمله سایبری، اهمیت زیادی دارد. بنابرین استقرار ساز و کار (Deface Detection) حیاتی خواهد بود

شرکت سیگما در سرویس تشخیص Deface وب سایت تغییرات صفحات تعریف شده در یک وب سایت از طریق آنالیز مستمر ساختار HTML و DOM آن شامل موارد زیر بررسی نموده که اگراین تغییرات از درصد های تعیین شده فراتر روند سیستم اعلان دیفیس (Deface)  فعال می گردد:

- تغییرات متون صفحات
- تغییرات تصاویرصفحات
- تغییرات لینک های صفحات
- تغییرات اسکریپت های صفحات
- تغییرات ساختار صفحات

هشدارها در قالب های زیر به کاربران تعریف شده قابل ارسال می باشد:
- پست الکترونیک
- پیامک (هزینه مجزا)
- نوتیفیکیشن موبایل
 
همچنین امکان یکپارچگی هشدارهای سرویس ابری مانیتورینگ دیفیس شرکت سیگما از طریق Webhook با سایر سامانه ها وجود دارد.
در صورت تمایل به استفاده از این سرویس لطفاً در صفحه حملات Web Defacement  فرم مربوطه را تکمیل نمایید یا با شماره 88001185 -021  بخش فروش شرکت سیگما تماس گرفته شود.
همچنین شما می توانید جهت آشنایی با سایر خدمات امنیتی شرکت سیگما از طریق صفحه خدمات امنیت اطلاعات شرکت سیگما اقدام نمایید
 

نسخه قابل چاپ
آرشیو اخبار
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.