لوگو

اخبار

اخبار

حضور شرکت سیگما در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک)
شرکت دانش‌بنیان سیگما در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که از تاریخ 9 الی 12 تیرماه 1403 در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد، حضور یافت.
1403/4/9 شنبه
ایجاد قابلیت‌های مرتبط با سیستم های سایبر فیزیکی (CPS) Cyber-Physical-Systems در پورتال دانش‌بنیان سیگما
به مناسبت عید سعید غدیرخم شرکت سیگما از قابلیت‌های مرتبط با CPS ها مبتنی بر تلفن همراه و سایر ابزار های فیزیکی روی پورتال خود رونمایی کرد. این قابلیت‌ها شامل الف) خواندن و پردازش کدهای QR ، ب) خواندن و پردازش وبکم کامپیوتر و دوربین گوشی، ج) خواندن و پردازش اسکنر متصل به کامپیوتر از طریق وب، د) خواندن و پردازش سیگنال‌های GPS از طریق وب، ه) خواندن و پردازش تراکنش‌های POS های بانکی از طریق وب و) خواندن و پردازش میکروفون کامپیوتر و گوشی از طریق وب می‌باشد.
1403/4/6 چهارشنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه اینوتکس
شرکت دانش‌بنیان سیگما در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس (INOTEX-2024) که از تاریخ ۱۸ لغایت ۲۱ ام اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌گردد حضور به هم رسانید. نمایشگاه اینوتکس معتبرترین نمایشگاه کشور در حوزه نواوری‌ها و فناوری‌ها می‌باشد.
1403/2/18 سه‌شنبه
راه اندازی سرویس ابری Defacement Detection با قابلیت اعلان Deface از طریق پیامک و ایمیل
شرکت سیگما با تجربه 20 ساله در زمینه خدمات امنیت سایبری اقدام به ارائه سرویس ابری Defacement Detection برای سازمان ها و کسب و کارها می نماید.
1403/2/10 دوشنبه
دریافت گواهی ارایه خدمات ابری توسط شرکت سیگما
شرکت دانش‌بنیان سیگما موفق به دریافت گواهی ارایه خدمات ابری از سازمان فناوری اطلاعات ایران برای ابر عمومی خود (SigmaCloud) که از سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شده است، گردید.
1402/12/23 چهارشنبه
راه‌اندازی پورتال جدید صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت
پورتال جدید صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، خیرترین موسسه مالی-اعتباری کشور، با استفاده از نرم‌افزار پورتال جامع سیگما راه‌اندازی شد.
1402/10/12 سه‌شنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه بیستمین اجلاس فناوری رسانه
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه بیستمین اجلاس فناوری رسانه که از تاریخ ۱۱-۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ در محل مرکز همایش‌های سازمان صدا و سیما برگزار می‌گردد، حضور به هم خواهد رسانید.در این نمایشگاه محصولات و خدمات مرتبط شرکت سیگما با موضوع نمایشگاه شامل پورتال سازمانی، برنامه‌ساز، خدمات ابری و خدمات تخصصی امنیت فناوری اطلاعات ارایه می‌گردد.
1402/10/10 یکشنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در بیست و چهارمین نمایشگاه ایران تلکام
شرکت دانش‌بنیان سیگما در بیست و چهارمین نمایشگاه ایران تلکام (مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال) که از تاریخ ۲-۵ دی‌ماه ۱۴۰۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های تهران-سالن‌های ۵-۱۱برگزار می‌گردد حضور به هم رسانید. در این نمایشگاه محصولات و خدمات مرتبط شرکت سیگما با موضوع نمایشگاه شامل پورتال سازمانی، برنامه‌ساز، خدمات ابری و خدمات تخصصی امنیت فناوری اطلاعات ارایه می‌گردد.
1402/10/2 شنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل
شرکت دانش‌بنیان سیگما در هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل که از تاریخ ۲-۵ دی‌ماه ۱۴۰۲ در محل دایمی نمایشگاه‌های تهران-سالن میلاد برگزار می‌گردد حضور به هم رسانید. در این نمایشگاه محصولات و خدمات مرتبط شرکت سیگما با موضوع نمایشگاه شامل پورتال امن، برنامه‌ساز امن، خدمات ابری امن و خدمات تخصصی امنیت فناوری اطلاعات ارایه می‌گردد.
1402/10/2 شنبه
حضور شرکت دانش‌بنیان سیگما در کنفرانس زیرساخت شبکه ملی اطلاعات
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه کنفرانس زیرساخت شبکه ملی اطلاعات که در روزهای ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۱۴۰۲ در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار گردید، حضور به هم رسانید
1402/5/30 دوشنبه
مشارکت شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان حوزه رسانه و روابط عمومی
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان حوزه رسانه و روابط عمومی در محل صندوق نوآوری و شکوفایی که در آستانه روز خبرنگار (۱۷ مرداد) در تاریخ 16 مرداد 1402 در صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، حضور یافت و به ارایه دستاوردهای خود در حوزه پورتال‌های سازمانی، خدمات ابری و خدمات مشاوره و امنیت پرداخت.
1402/5/16 دوشنبه
مشارکت شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه رونمایی از محصولات فناور شرکت‌های عضو پارک فاوا
شرکت دانش‌بنیان سیگما در نمایشگاه رونمایی از محصولات فناور شرکت‌های عضو پارک فاوا که در روز 10 مرداد 1402 در پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار گردید، حضور به هم رسانید. در این نمایشگاه شرکت سیگما از قابلیت‌های جدید ابرعمومی و پورتال خود رونمایی کرد.
1402/5/10 سه‌شنبه
12345678910>>>
نسخه قابل چاپ
لوگو سیگما

شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما برترین مجری و ارائه دهنده ابزارهای ایجاد و راه اندازی پرتال های سازمانی، خدمات الکترونیکی امن، خدمات رایانش ابری، دسترس پذیری (WCAG) و خدمات مشاوره دولت الکترونیک به سازمانها و شرکتها میباشد.

1401© کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت توسعه زیر ساخت های فناوری اطلاعات سیگما میباشد.